מפת האתר

אילו תעשיות משתמשות בחיתוך בלייזר?

אחת הטכנולוגיות המרתקות ביותר בעשור האחרון היא טכנולוגית החיתוך בלייזר, השימוש בה תפס תאוצה רבה בשנים האחרונות ותעשיות רבות משתמשות באופציית החיתוך בלייזר בייצור מוצריהם. כמו כן, מעת לעת מתווספים חומרים נוספים שמתאימים לחיתוך בלייזר.

חיתוך בלייזר הוא חיתוך מקצועי, עובי החיתוך דק ביותרלרוב, רמת הדיוק גבוהה ביותר והוא נעשה באמצעות מכונות חדישות וממוחשבות, בעלות אפשרויות חיתוך רבות ויעילות. החיתוך הייחודי פותח מרחב גדול וחדש של אפשרויות למוצרים אסתטיים ומקוריים.

תעשיית הנייר 

בתעשיית מוצרים מנייר וקרטון, ניתן לחתוך בטכנולוגיה זו את כל מוצרי הנייר והקרטון, הן הדקים והן העבים. המערכת חותכת אותיות, ודוגמאות שונות מנייר ומדבקות. לדוגמא - דפי פרסום פולדרים ,מדבקות פרסום ענקיות בקניונים, מדבקות העוטפות משטחים או חנויות, מדבקות המונעות החלקה המודבקות על גבי משטח המשחק במגרשי הספורט ועוד.

תעשיית הפרספקס

חומר זה הינו למעשה פולימר אקרילי שנחשב ליוקרתי במיוחד עקב המראה האצילי שלו בצבע לבן או במראה שקוף. ניתן לבצע בו חיתוכים של דוגמאות שונות כיד הדמיון. התוצאה הסופית יכולה להיות מוצר נוי שתשמחו להניח על המזנון בביתכם. דוכנים, מתקני תצוגה רבים שהנכם רואים בקניונים וברשתות השיווק בנויים מחומר זה בגדלים שונים, עם / בלי מידוף פנימי ותאורה, הכל נבנה על פי צרכי הלקוח. לחצו למידע נוסף אודות צריבה וחיתוך פרספקס בלייזר.

תעשיית העור  והבד

בטכניקה המיוחדת שנבנתה לחיתוך לייזר במוצרי עור, ניתן לכתוב שמות מסחריים על חגורות מעור ועל פריטי לבוש מעור המשולבים במכנסיים, חולצות או מעילים. המראה הנקי של החריטה מראה על המקצועיות הרבה של התהליך. על בדים ניתן לבצע אלפי דוגמאות, ועל קנבס אפשר לצרוב תמונות משפחתיות, נופים ויצירות אמנות. 

תעשיית העץ

החגיגה  הגדולה בשימוש בחיתוך בלייזר, היא בסוגים שונים של העץ , פורמייקה, שעם, לבידים, עץ מלא ועוד. את כל חומרי הגלם הללו ניתן לחתוך באלפי צורות ודוגמאות. התוצאה היא בניית ריהוט מדהים, כמו לדוגמא כסאות מעוצבים, שולחנות , מעקות בעלי פיתוחים מקוריים, קירות עץ בחדרים ובמטבחים, מחיצות בין החדרים או תחומי פעילות שונים ומוצרי נוי בגדלים שונים. לחצו למידע נוסף אודות חיתוך עץ בלייזר.

חריטה בלייזר

על אלפי מוצרים פרסומיים מתבצעת חריטה עדינה ומדויקת של האותיות והסמלים המזוהים עם החברה. החיתוך מתבצע בצורה חדה ונעימה למראה. ההיצע הוא רב תוך שימוש בסוגים רבים של חומרי גלם, בעוביים ובגוונים שונים. כמו לדוגמא על גבי עטים, קופסאות, שעונים, מתנות ומוצרי נוי. 

תעשיית המתכת / הזכוכית
אדריכלים ומעצבים יוצרים סקיצות יפהפיות המורכבות מקווים הנדסיים, עיגולים, עיטורים, פרחים, עצים או כל דוגמא אחרת העולה בדמיונם, הדוגמאות נחתכות בחיתוך לייזר של חלקי המתכת ויוצרות דלתות מסוגננות, שערים וגדרות ייחודיים ומוצרי נוי בתוך הבתים המשלבים מתכת, זכוכית קרמיקה וחומרים נוספים. התוצאה מאפשרת לכל אדריכל ליצור פריטים ייחודיים שלו שזוכים להצלחה רבה, מעלים את רמת המקצועיות שלו ואת תדמיתו.

התעשיה מבצעת עיבוד שבבי של חלקי מתכת בגדלים שונים המקלים על העבודה היומיומית של אנשי המקצוע ברבדים השונים, לנוכח העובדה שכל התוצרים הינם זהים ומדויקים בגודלם.


חיתוך בלייזר הינו גורם משמעותי שקידם בכמה דרגות את כל תחום ייצור השילוט. שלטי חוצות, שילוט על גבי קירות קניונים ומשרדים הכוללים תאורה, ושילוט פרסומי על גבי מכוניות.  


שיטת החיתוך בלייזר היא אחת השיטות המרכזיות שיצרו שינוי תפיסתי וחזותי בתעשיות השונות , ולכן השימוש בה מתרחב מיום ליום. 

בניית מודל תלת מימד – איך עושים את זה? חיתוך עץ בלייזר: יתרונות ושימושים מתאימים שלושת הדיברות לפיתוח פטנטים – מדמיון למציאות פיתוח מודלים ומוצרים רפואיים: מהפכה בעולם הרפואה אילו חומרים משמשים להדפסת תלת מימד? פרספקס – תכונות, שימושים והעדיפות לחיתוך בלייזר השלבים לתכנון, עיצוב ופיתוח מוצר חדש בצורה נכונה חומרים לבניית מודלים פרויקטים מובילים בהדפסה תלת מימדית בעולם הרפואה אילו תעשיות משתמשות בחיתוך בלייזר? תכנון וייצור באמצעות מחשב (תיב"מ) לבניית מודלים ודגמים לתעשייה תהליך הפיתוח של אב טיפוס - שאלות תשובות מדוע כדאי לבנות מודל? חיתוך באמצעות לייזר - מהן האפשרויות העומדות בפנינו? חיתוך בלייזר לתעשייה - עולם של אפשרויות הדפסה תלת מימדית ושימושיה ייצור דגמים לתעשייה דגמים - שיטות בנייה ושימושים חשיבותו של החיתוך בלייזר יצירת אב טיפוס וסוגיו השונים חשיבותה של בדיקת אב טיפוס בקבוצת מיקוד בניית דגם לתערוכות מהו אבטיפוס ומהן השיטות לבנייתו? מהו חיתוך בלייזר ומהם יתרונותיו? טכנולוגייה פורצת דרך לחיתוך חומרי גלם
צור קשר
שם:
אנא מלאו את שמכם המלא
תוכן הפנייה:
טלפון:
כתובת דוא"ל:
הודעתך נשלחה בהצלחה
 
צרו קשר צרו קשר