שירותים בתחום התכנון והמידול התעשייתי

אב טיפוס

בניית אב טיפוס

ייצור אב טיפוס הוא שלב קריטי בפיתוח מוצר המיועד לשיווק בתפוצה רחבה והוא מאפשר הבנה טובה יותר של תכונות המוצר, התנהגותו ויכולותיו. פיתוח אב טיפוס מאפשר לבצע אנליזות ובדיקות מקיפות לפני מעבר לייצור – שלב מקדים שחוסך עלויות בהמשך ומסייע למנוע פגמים שאינם נראים לעין על מסך המחשב.

קרא עוד
בניית דגמים ומודלים לתעשייה

בניית מודלים (דגמים) לתעשייה

לאורך כל שנות פעילותה, עוסקת חברת דגמי הגליל בכל ההיבטים של בניית מודלים (דגמים) לתעשיה, משלב הקונספט הראשוני והשרטוט, עד לליטוש וביצוע התאמות סופיות למוצר מוגמר.
הצוות המקצועי המיומן של דגמי הגליל וכן מיכון מהמתקדמים בעולם, אמונים על בניית דגמים איכותיים בהתאמה מושלמת לדרישות הלקוח המזמין.

קרא עוד
הדפסה בתלת מימד

הדפסה תלת מימדית

הדפסה תלת מימדית היא הפתרון הנוח והיעיל ביותר לבניית דגמים בגדלים קטנים או בינוניים. שיטה זו מאפשרת הפקה של מודלים בעלי שטח פנים מורכב במיוחד, כולל Undercuts.

קרא עוד
שירותי חיתוך בלייזר של דגמי הגליל

חיתוך בלייזר

דגמי הגליל מבצעת משימות חיתוך וצריבה בלייזר ברמת דיוק גבוהה, ואחראית לחיתוך רכיבים ומשטחים המשולבים במערכות תעשייתיות, ביטחוניות, מסחריות ומדעיות מתקדמות.

קרא עוד
תכנון ועיצוב תעשייתי - דגמי הגליל

תכנון ועיצוב תעשייתי

שירותי תכנון ועיצוב תעשייתי החל משלב הרעיון ועד למוצר הסופי. חיסכון משמעותי בעלויות וקיצור זמן הפיתוח בעזרת הניסיון המקצועי רב השנים של צוות דגמי הגליל ואמצעיו המגוונים.

קרא עוד
ייצור סדרתי - סדרות קטנות ובינוניות

ייצור בסדרות קטנות ובינוניות

דגמי הגליל מתמחה בייצור סדרות קטנות ובינוניות, ממספר חלקים בודדים ועד כמה אלפים. קיימות אצלנו מספר טכנולוגיות לייצור סדרתי: שכפול בתבניות גמישות (Vacuum casting), עיבוד שבבי, הזרקות בלחץ גבוה והדפסות תלת מימד.

קרא עוד
שירותי צביעת מודלים, דגמים ואבות טיפוס

מחלקת צבע

בדגמי הגליל קיימת מחלקת צבע שאמונה על כל עבודות הצביעה של מודלים ואבות טיפוס. המחלקה פועלת לפי כל התקנים הנדרשים לצביעה תעשייתית.
צביעת המודל מבוצעת בשלבים הסופיים של הפקתו, לאחר ניקוי וליטוש. הצבע משחק תפקיד משמעותי בהמחשת תפקידו של המודל ומפיח בו חיים – בעיקר בדגמים מורכבים כמו יאכטות, כלי תחבורה ואחרים.

קרא עוד
צור קשר
שם:
אנא מלאו את שמכם המלא
תוכן הפנייה:
טלפון:
כתובת דוא"ל:
הודעתך נשלחה בהצלחה

פיתוח מוצר: השלבים לתכנון, עיצוב ופיתוח מוצר חדש בצורה נכונה

יש לכם רעיון למוצר? לפני שאתם ניגשים למלאכת התכנון ועיצוב המוצר, כדאי שתכירו את השלבים השונים בתהליך עליהם כדאי לשים דגש. קרא עוד

פיתוח פטנטים: מרעיון למוצר

קראו על שלושת הדיברות בתהליך פיתוח פטנטים. במעבר מרעיון למוצר, חובה על כל ממציא להתנתק מעולם הדמיון ולנחות על קרקע המציאות עליה מוכרע גורל ההצלחה. קרא עוד
 
איתכם גם בווצאפ צרו קשר צרו קשר