דלג לתוכן המרכזי
סרטוניםדף הבית

חיתוך בלייזר

דגמי הגליל מבצעת משימות חיתוך בלייזר ברמת דיוק גבוהה, ואחראית לחיתוך רכיבים ומשטחים המשולבים במערכות תעשייתיות, ביטחוניות, מסחריות ומדעיות מתקדמות.

טכנולוגיית החיתוך בלייזר אותה מיישמת דגמי הגליל באמצעות מכשור מתקדם ומדויק, הובילה לפריצת דרך בשורה של תעשיות ותחומים, בהם ישנה חשיבות מכרעת ליכולת לעצב רכיבים ומשטחים בצורה ממוקדת על פי קווי מתאר מורכבים, וברמת דיוק גבוהה מאוד. טכנולוגיה זו מאפשרת לבצע משימות חיתוך מלא לצורך חיתוך חלקים מורכבים מתוך לוח גולמי, או חיתוך קווי מתאר על פני לוח מעובד, וכן מאפשרת צריבה בלייזר לצורך מגוון רחב של עיבודים לרבות פרפורציה, שינוי וצריבת מרקם, יצירת שקעים ומפלסים וכדומה.

חומרי גלם מתאימים לחיתוך בלייזר

חיתוך בלייזר מתאים לחיתוך של מגוון חומרי גלם בעלי טווח רחב של מאפיינים מבניים כדוגמת עובי, צפיפות, קשיחות, אלסטיות, שבירות וכדומה. חברת דגמי הגליל מתמחה בחיתוך לייזר של חומרים בקטגוריית החומרים הרכים*:

*יצוין שהחברה אינה עוסקת בחיתוך מוצרים המכילים או מצופים PVC.

כמו כן, באופן יוצא דופן ובניגוד לספקי שירותי חיתוך בלייזר אחרים בשוק, מציעה דגמי הגליל ללקוחותיה את האפשרות לביצוע חיתוכים ניסיוניים בחומרי גלם רכים על פי בחירת הלקוח, לרבות טקסטיל, תרכובות פלסטיות ותרכובות אחרות. שירות ייחודי זה מאפשר ללקוחות החברה לבסס היתכנות לתהליכי פיתוח, ובמקרים רבים גם לכניסה לתהליך חיתוך סדרתי על בסיס הטסטים שבוצעו, ואשר במהלכם גם גובשה מתודולוגיית החיתוך האופטימלית לחומר הספציפי.

הדגמה לחיתוך בלייזר

יתרונות דרמטיים בתכנון, בביצוע ובעלות החיתוך

ליישום טכנולוגיית החיתוך בלייזר ישנם מספר יתרונות קריטיים ביחס לטכניקות חיתוך אלטרנטיביות:

חיתוך מתוכנן מראש
תהליך החיתוך מבוצע באמצעות מכשור ממוחשב, אליו מוזנת תכנית החיתוך מראש באמצעות קבצי AI/DXF, מה שמאפשר קבלת תוצאה מדויקת מאוד של משימת החיתוך שתוכננה מראש, ללא התערבות או מגע יד אדם, אך בפיקוח אנשי מקצוע מיומנים.

חיתוך מהיר ומדויק
חיתוך בלייזר מאפשר השלמה של משימת חיתוך במהירות רבה יותר וברמת דיוק גבוהה לאין שיעור מכל טכנולוגיית חיתוך ידנית אלטרנטיבית, וגם ביחס לכמה מטכנולוגיות החיתוך הממוחשבות האחרות. טכנולוגיית זו והתבססותה על פלטפורמה ממוחשבת מחד ועל מדיום חיתוך מדויק ורב עוצמה מאידך, מאפשרת חיתוך ברמת דיוק יוצאת דופן.

חיתוך במתארים מורכבים
חיתוך בלייזר מאפשר חיתוך על פי קווי מתאר מורכבים, לרבות חיתוך בלוח גולמי עבה, חיתוך בזוויות ורדיוסים זעירים, חיתוך בתצורות מפותלות, חיתוך בעוביים שונים וכן הלאה – והכל ברמת דיוק גבוהה ואחידה לכל אורך תוואי החיתוך.

גימור נקי וחלק
מבוסס על חיתוך באמצעות חום, ולא באמצעות חיכוך ושיוף. בהתאם לכך, חיתוך זה מתאפיין בגימור נקי וחלק, ובמרבית המקרים גם ללא צורך בליטוש של אזור ותוואי החיתוך (כתלות בחומר הגלם בו מבוצע החיתוך).


עבודה מקצועית, אדיבה וסבלנית

חברת דגמי הגליל ערה ומכירה היטב את האתגרים איתם מתמודדים אנשי פיתוח והנדסה, ומעמידה לרשותם את הידע המקצועי, אנשי המקצוע והמכשור הנדרש, על מנת להבטיח תוצאה משביעת רצון של כל משימת חיתוך בלייזר – ניסיונית, בודדת או סדרתית.

צוות המקצוענים של דגמי הגליל עומד לרשותכם בכל שאלה ועניין בתחום, ויספק לכם את הייעוץ והליווי הנדרשים בכל משימה שתבחרו לבצע עם החברה. 

יש לכם שאלה? זקוקים לחיתוך בלייזר? התקשרו אלינו ל: 04-9886171 או כתבו לנו דרך הטופס כאן ונשמח לסייע בהקדם האפשרי.

 

צור קשר

אנא מלאו את שמכם המלא
הודעתך נשלחה בהצלחה

חיתוך פרספקס בלייזר

הפרספקס מספק פתרון מצויין לאפליקציות הדורשות מאפיינים של שקיפות, חוזק ומשקל קל, בעיצובים מגוונים ומורכבים. קיימת עדיפות לחיתוך לוחות פרספקס בלייזר. קרא עוד

חיתוך עץ בלייזר

הכירו טוב יותר את התהליך, גלו באילו סוגי עץ ניתן לבצע חיתוך בלייזר, מהם השימושים המתאימים ומהם היתרונות של חיתוך עץ בשיטה זו. קרא עוד

אילו תעשיות משתמשות בחיתוך בלייזר?

השימוש בטכנולוגיית החיתוך בלייזר מתרחב מיום ליום ומהווה חלק מרכזי במגוון תעשיות שונות קרא עוד
 
איתכם גם בווצאפ צרו קשר צרו קשר