מפת האתר

חיתוך בלייזר - פריצת דרך טכנולוגית

תהליכי הייצור השונים בתעשיות הכבדות והקלות כאחד, מורכבים ממספר רב של שלבים בהתאם לאופן הייצור וחומרי הגלם בהם משתמשים. בכל שלב, ישנה חשיבות רבה לעלויות הייצור, זמן הייצור, רמת חיתוך חומרי הגלם, רמת הגימור ורמות הדיוק בחיתוך לצורך קבלת תוצאות מיטביות בייצור מוצר מסוים ובעיצוב שלו.

טכניקת החיתוך בלייזר היא פריצת דרך טכנולוגית בתחום חיתוך חומרי גלם שונים בתעשייה טרם הרכבתם והפיכתם למוצרים לתעשיות מגוונות כגון: התעשייה הצבאית, התעשייה הביתית, תעשיית האומנות וכן התעשייה הרפואית. לטכניקה זו חשיבות גבוהה בהפיכת התכנון לביצוע ברמת עיצוב המוצר ובמידת איכות המוצר הסופי. בחיתוך בלייזר של חומרי גלם שונים כגון: חומרים פלסטיים, עץ, גומי וסיליקון, מוצרי נייר וקרטון וכן עם מתכות שונות, ניתן להגיע לתוצאות דיוק מצוינות, המסייעות ומקלות על תהליך ההרכבה הסופי של המוצר המתוכנן.

כשמדברים על רמת דיוק גבוהה מתייחסים ליכולת טכנולוגית של חיתוך חומר מסוים בחלק מהמקרים, ברמת דיוק של אלפית המילימטר, מה שמוכיח כי החיתוך בלייזר הוא החיתוך המקצועי והמדויק ביותר הקיים היום בתעשייה.

ישנם חומרים קשיחים כגון: אלומיניום, מתכות שונות, עץ וזכוכית, שלא ניתן לחתוך אותם בצורה מדויקת באמצעות כלים ידניים, ולכן, חיתוך בלייזר מתבצע על ידי מכונות מיוחדות ובעלות עוצמה חזקה ביותר. מכונות הלייזר עובדות בעצימות גבוהה של חום הנעה בין 80 ל- 130 וואט. 

קרן הלייזר היוצאת מתוך מכונת הלייזר, פוגעת בחומר או במספר חומרים בו זמנית אשר נבחרו על ידי המתכנן או הלקוח ומבצעת את החיתוך באופן מדויק של אלפית המילימטר לפי הכיוון שתוכנן מראש על ידי מפעיל המכונה. תכנון תהליך החיתוך וכיוון המכונה מתבצע בהתאם לשרטוט ממוחשב, עליו עבדו המתכננים. אחד היתרונות הגדולים והבולטים ביותר בחיתוך בלייזר של החומרים הללו הוא היכולת לשלוט בכל התהליך, באמצעות בקרה בכל שלב שלו על ידי תוכנת מחשב מיוחדת.

בחיתוך בלייזר, ניתן היום לחתוך ולצרוב חומרים שונים, לרבות חומרים קשים, בצורה מדויקת ובזמן מהיר בהשוואה לחיתוך בכלים ידניים, ואף לבצע פעולות נוספות כגון: חיתוכים בזוויות שונות, חיתוכים מעוגלים, צורות שונות, ניקובי חורים, חריטות וצריבות מיוחדות. השימוש במכונות לייזר חוסך ללקוח זמן עבודה ארוך וכספים רבים, כיוון שעלויות הייצור נמוכות ומשתמשים בפחות שעות עבודה ובפחות כוח אדם.

הדיוק הרב של החיתוך בלייזר, הופך את השיטה ליעילה במיוחד, לקבלת מוצרים איכותיים יותר ובעלי נראות טובה לעין. האפשרות לחתוך חומרים שונים בדרגות עובי שונות על פי תכנון מוקדם, תוך מתן דגש על עיצוב ושמירה על היצירתיות של מתכנני המוצר, מתאפשרת הודות למכונות החדשניות ולטכנולוגית החיתוך.

יתרונות שיטה זו על פני שיטות חיתוך בטכנולוגיות אחרות מתמקדים בעיקר בעבודה נקייה ללא התערבות או מגע יד אדם, חיתוך לפי קבצי AI/DXF, יעילות ודיוק בחתכים מורכבים, פעולה מהירה, גימור נקי ללא גרדים, והאפשרות לחתוך ביעילות ובמהירות מספר רב של חומרים ברמת דיוק וגימור גבוהים.

אנו בחברת דגמי הגליל, עושים שימוש במכונות לייזר חדשניות ויקרות ובטכנולוגיית החיתוך בלייזר, שהן אחד הפיתוחים המתקדמים ביותר היום בתעשייה.

אנו מתמחים בצריבה וחיתוך בלייזר של מגוון חומרים:

חומרים פלסטיים - פרספקס (אקריל), ABS ,פוליסטירן, פוליאתילן.

עץ - משטחי עץ לבוד, פורניר, MDF, עץ מלא. למידע מורחב אודות חיתוך עץ בלייזר >>

מוצרי נייר וקרטון – קרטון דחוס, קרטון ביצוע.

גומי וסיליקון

אנו מאמינים במתן שירות מתקדם ללקוחותינו. סך התועלות הרב, אותן ניתן להציג ללקוחות שלנו, הן ברמת הדיוק והן ברמת החיסכון הכספי, מעלה באופן משמעותי את מידת שביעות הרצון של לקוחותינו ואת מידת הסיפוק שלנו מהתוצאות הסופיות.

חיתוך עץ בלייזר: יתרונות ושימושים מתאימים שלושת הדיברות לפיתוח פטנטים – מדמיון למציאות ייצור מודלים רפואיים – מהפכה בעולם הרפואה אילו חומרים משמשים להדפסת תלת מימד? פרספקס – תכונות, שימושים והעדיפות לחיתוך בלייזר השלבים לתכנון, עיצוב ופיתוח מוצר חדש בצורה נכונה חומרים לבניית מודלים פרויקטים מובילים בהדפסה תלת מימדית בעולם הרפואה אילו תעשיות משתמשות בחיתוך בלייזר? תכנון וייצור באמצעות מחשב (תיב"מ) לבניית מודלים ודגמים לתעשייה תהליך הפיתוח של אב טיפוס - שאלות תשובות מדוע כדאי לבנות מודל? חיתוך באמצעות לייזר - מהן האפשרויות העומדות בפנינו? חיתוך בלייזר לתעשייה - עולם של אפשרויות הדפסה תלת מימדית ושימושיה ייצור דגמים לתעשייה דגמים - שיטות בנייה ושימושים חשיבותו של החיתוך בלייזר יצירת אב טיפוס וסוגיו השונים חשיבותה של בדיקת אב טיפוס בקבוצת מיקוד בניית דגם לתערוכות מהו אבטיפוס ומהן השיטות לבנייתו? מהו חיתוך בלייזר ומהם יתרונותיו? חיתוך בלייזר - פריצת דרך טכנולוגית
צור קשר
שם:
אנא מלאו את שמכם המלא
תוכן הפנייה:
טלפון:
כתובת דוא"ל:
הודעתך נשלחה בהצלחה