דלג לתוכן המרכזי
סרטוניםדף הבית

תבניות גמישות (RTV)

טכנולוגיה זו מאפשרת לקבל ייצור סידרתי קטן של המוצר. אורך החיים של תבנית גמישה מספיק לייצור של 30-40 יציקות.

כאשר מדובר בכמויות קטנות טכנולוגיה זו נותנת את המענה האופטימלי מבחינת המחיר והתוצאה ברוב המקרים: מצד אחד העלויות יהיו יותר נמוכות הן מהזרקות בלחץ גבוה והן מהדפסות תלת מימד ומצד שני מקבלים מוצר באיכות סבירה ובעמידות גבוהה.  יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון שאיכות המוצר איננה באותה רמה של מוצר מוזרק.

היתרונות 

מוצר שיצא מתבנית גמישה יעבור לאחר מכן תהליך ידני של תיקונים, ליטוש וצביעה. לאחר שהדגם מוכן הוא ניבדק ע"י הלקוח ולאחר אישורו ממקמים אותו בתוך קופסא במצב ציפה. מכינים סיליקון נוזלי משני רכיבים: בסיס ומקשה -  את הסיליקון יוצקים לתוך הקופסא עד לכיסוי מלא של הדגם. לאחר יממה, הסיליקון מתקשה ואז חותכים את סיליקון בקו ההפרדה (PARTING- LINE) ומוצאים את הדגם החוצה מהסיליקון, החלל שנישאר הוא החלל ליציקת המוצר.

חומרים ליציקה

ניתן לצקת מגוון של חומרים פוליאוריטנים, קשיחים, גמישים, שקופים, דמוי PP, בנוסף ניתן לצקת סוגים שונים של סילקון, כולל סיליקון רפואי וגם שעווה. מידע נוסף על החומרים השונים שניתן לצקת ניתן למצוא כאן.

במחלקת התבניות הגמישות אנחנו מייצרים גם חלקים מסיליקון. לרוב התבניות יהיו מחומר קשיח: אלומיניום, פלדה או STL.

לדגמי הגליל ניסיון של עשרות שנים בייצור חלקים בתבניות סיליקון.  

מוזמנים ליצור איתנו קשר > 

צור קשר

אנא מלאו את שמכם המלא
הודעתך נשלחה בהצלחה

בניית דגמים ומודלים לתעשייה

דגמי הגליל בעלת נסיון רב שנים בבניית מודלים ודגמים לתעשייה מהשלב הראשוני ועד המוצר המוגמר תוך שימוש בטכנולוגיות מגוונות. קרא עוד
 
איתכם גם בווצאפ צרו קשר צרו קשר