דלג לתוכן המרכזי
סרטוניםדף הבית

מחלקת צבע

בדגמי הגליל קיימת מחלקת צבע שאמונה על כל עבודות הצביעה של מודלים, אבות טיפוס, מוצרים בייצור סדרתי וחלקים מוזרקים. המחלקה פועלת לפי כל התקנים הנדרשים לצביעה תעשייתית. צביעת המודל מבוצעת בשלבים הסופיים של הפקתו, לאחר ניקוי וליטוש.

הצבע משחק תפקיד משמעותי בהמחשת תפקידו של המודל ומפיח בו חיים – בעיקר בדגמים מורכבים כמו יאכטות, כלי תחבורה ואחרים. הדבר נכון במיוחד באבות טיפוס בפיתוח שעומדים לפני מכירה למשקיע או יצרן, וכן לדגמים שיוצגו בתערוכות, בכנסים או במוזיאונים. 

צביעת דגמים וחלקים - כל קשת הצבעים לכל קשת הצרכים 

כיום, רוב שירותי הצביעה שלנו הם עבור לקוחות אשר אנו מייצרים עבורם חלקים ודגמים. כעת, אנו מציעים שירותי צביעה מקצועיים גם ללקוחות חיצוניים כמו גם לדגמים שיוצרו אצל יצרנים אחרים. שירות הצביעה מסופק כשירות Stand-alone ללא צורך בהזמנת שירותים היקפיים נוספים, וכן כשירות משלים ללקוחות המשתמשים בשירותי הייצור האחרים של דגמי הגליל.

בדגמי הגליל קיימת מערכת התאמת צבעים ממוחשבת. צביעת הדגמים מבוצעת באמצעות טכניקת התזה רטובה ידנית תוך שימוש בצבעים ייעודיים ועמידים ובטכניקות צביעה מתקדמות, המאפשרות להגיע למגוון רחב של מרקמים ובראשם מט ומבריק. שירות הצביעה מסופק בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח עם אפשרות בחירת גוון מקטלוג Pantone או RAL, הגדרת שילובים שונים של גוונים ומרקמים ואף ביצוע תיקוני צבע על דגמים וחלקים סופיים מוכנים ודגמי ביניים.

שירות הצביעה של דגמי הגליל זמין הן לטובת צביעת דגמים בודדים ודגמי אב טיפוס והן לטובת חלקים בייצור סדרתי של מאות חלקים. בשני המקרים מבוצעת הצביעה בצורה ידנית ומקצועית, תוך הקפדה על הפרדת צבעים, דיוק בגבולות הצבע, צביעה ברזולוציה גבוהה של תצורות מורכבות וגימור בסטנדרטים גבוהים.

ייעוץ מקצועי ותמיכה בלקוח

כמו בכל שירותי החברה, גם בשירות הצביעה מקפידה דגמי הגליל על מתן מענה שלם ומושלם לצרכי לקוחותיה, ובכלל זה מתן ייעוץ מקצועי על מנת להבטיח תוצאה המותאמת לצרכי הלקוח, לייעוד הדגם או החלק ולדרישות הרגולטוריות הרלוונטיות. הצוות המקצועי של דגמי הגליל יעניק לכם ייעוץ מקיף ומקצועי בכל הקשור לבחירת הצבע, התאמת הצבע לחומר הגלם, התאמת הצבע לשימוש הסופי, בחינת עמידות הצבע בתנאי אמת ועמידת הצבעים בתקנים הרלוונטיים.

יש לכם שאלה? התקשרו אלינו ל: 04-9886171 או כתבו לנו דרך הטופס כאן ונשמח לסייע בהקדם האפשרי.

צור קשר

אנא מלאו את שמכם המלא
הודעתך נשלחה בהצלחה

פיתוח מוצר חדש - 3 השלבים הנכונים לתכנון, עיצוב ובניית מוצר

יש לכם רעיון למוצר? לפני שאתם ניגשים למלאכת התכנון ועיצוב המוצר, כדאי שתכירו את השלבים השונים בתהליך עליהם כדאי לשים דגש. קרא עוד

בניית מודל תלת מימד – איך עושים את זה?

למה נועד המודל התלת מימדי? מה חשיבותו בתהליכי קבלת החלטות עסקיות? כיצד מתבצעת בניית מודל תלת מימד? כנסו להרחבה >> קרא עוד
 
איתכם גם בווצאפ צרו קשר צרו קשר