מפת האתר

חיתוך בלייזר לתעשייה - עולם של אפשרויות

חיתוך בלייזר לצרכי תעשייה הוכיח את עצמו כשיטה היעילה והמהירה ביותר לחיתוך של מתכות ברזליות ומתכות אל ברזליות.
היתרון הגדול של חיתוך בלייזר הוא שקצות החיתוך נשארות חלקות לאחר פעולת החיתוך, לכן אין צורך בעיבוד נוסף ואין שבבים כך שסביבת העבודה נשארת נקייה.

יתרון נוסף הוא המהירות של ביצוע החיתוך ומידת הדיוק המקסימאלית. החום של קרן הלייזר מרוכז בנקודת החיתוך והאזור שמסביב לנקודת החיתוך אינו מושפע מהחום.

החיתוך עצמו נעשה באמצעות מחשב ללא צורך במתן מידות על ידי מתכנן החלק, דבר המוזיל את עלויות החיתוך.

חיתוך בלייזר -  עולם חדש של עיצובים ודגמים

שיטת החיתוך בלייזר מתאימה במיוחד לעולם התעשייה, שם תוכלו לחתוך בקלות וביעילות מתכות ברזליות ואל ברזליות לשם השימושים השונים הנדרשים בעולם התעשייתי. אך אומנות החיתוך הגיעה כיום לדרגה של מקצועיות היכולה לשמש אתכם למגוון רחב של צרכים ושימושים אישיים ומסחריים. נסקור בקצרה כמה מהעיצובים והדגמים האפשריים של שיטת חיתוך זו:

 חריטה בלייזר

 העולם הקדום של החריטה עבר מהפכה בשנים האחרונות עם כניסתה לשוק של הטכנולוגיה המתקדמת של חריטה בלייזר. אחד השימושים הנפוצים ביותר בחריטה בלייזר הוא השימוש לצורך קידום ומיתוג של חברות. חריטה של לוגו החברה על מוצרים שימושיים המחולקים בחינם בכנסים ובימי עיון. מחזיקי מפתחות עם שם החברה והלוגו, עיצובים מיוחדים של שם החברה על מוצרי אומנות שונים ועוד שימושים רבים ומגוונים. כיום באמצעות הטכניקה המתקדמת של החריטה בלייזר ניתן לחרוט כמעט על כל חומר אפשרי.

 

 

 

חיתוך עץ בלייזר: יתרונות ושימושים מתאימים שלושת הדיברות לפיתוח פטנטים – מדמיון למציאות ייצור מודלים רפואיים – מהפכה בעולם הרפואה אילו חומרים משמשים להדפסת תלת מימד? פרספקס – תכונות, שימושים והעדיפות לחיתוך בלייזר השלבים לתכנון, עיצוב ופיתוח מוצר חדש בצורה נכונה חומרים לבניית מודלים פרויקטים מובילים בהדפסה תלת מימדית בעולם הרפואה אילו תעשיות משתמשות בחיתוך בלייזר? תכנון וייצור באמצעות מחשב (תיב"מ) לבניית מודלים ודגמים לתעשייה תהליך הפיתוח של אב טיפוס - שאלות תשובות מדוע כדאי לבנות מודל? חיתוך באמצעות לייזר - מהן האפשרויות העומדות בפנינו? חיתוך בלייזר לתעשייה - עולם של אפשרויות הדפסה תלת מימדית ושימושיה ייצור דגמים לתעשייה דגמים - שיטות בנייה ושימושים חשיבותו של החיתוך בלייזר יצירת אב טיפוס וסוגיו השונים חשיבותה של בדיקת אב טיפוס בקבוצת מיקוד בניית דגם לתערוכות מהו אבטיפוס ומהן השיטות לבנייתו? מהו חיתוך בלייזר ומהם יתרונותיו? חיתוך בלייזר - פריצת דרך טכנולוגית
צור קשר
שם:
אנא מלאו את שמכם המלא
תוכן הפנייה:
טלפון:
כתובת דוא"ל:
הודעתך נשלחה בהצלחה