מפת האתר

ייצור דגמים לתעשייה

תהליך ייצור המודלים ובניית הדגמים לתעשייה הינו אחד התהליכים המרתקים ביותר בשלב הייצור. תהליך שראשיתו רעיון, חלום מסוים שמישהו הגה, וסופו במוצר פיזי ממשי וקיים שניתן לעבוד איתו ולהשתמש בו, הוא חלק מהחזון של חברת דגמי הגליל ליצירת יש מאין ולהיות חלוצים ביצירה ובקידום התעשיות בארץ ובעולם.

אנו משתמשים בדגמים לתעשייה לאחר שלב התכנון בו מייצרים את המוצר הראשוני לצורך בחינת התכנון ההנדסי בפועל. המוצר נבדק בין היתר מבחינת המידות שלו, נבחן ברמת חומרי הגלם שנבחרו ונבדקת גם טכנולוגיית היצור. כל הפרמטרים נלקחים בחשבון בטרם חושבים ופונים לייצור המוני.

השלב הבא הוא מעין עדכון גרסה של המוצר שהתקבל. לאחר הבדיקות שנעשו על המוצר, נבדקים גם מרכיבים של הנדסת אנוש ועיצוב המוצר הכוללים את האלמנטים העיצוביים, התאמות ארגונומיות, שיקולים ויזואליים, תוספות של אלמנטים מכאניים במידת הצורך וכל זאת בכדי להגיע בצורה המקסימאלית והאופטימאלית למוצר סופי ועובד. לאחר הסקת המסקנות מגדירים את הצבע הסופי ואת טקסטורת המוצר.

הדגמים לתעשייה מהווים לא רק בדיקת היתכנות ראשונית כבנייה של מודל מסוים, אלה הם חלק בלתי נפרד מתהליך ההתפתחות של המוצר. המוצר הסופי עובר בקרת איכות מקיפה, ולאחר מכן מתבצעות ההתאמות הנדרשות לתקנים בארץ ובעולם, הן מבחינת האריזה עצמה והן מבחינת התקנות הבינלאומיות לשילוח. הבדיקה המקיפה נעשית על האיכות הכוללת של המוצר, האם הוא עומד בקריטריונים של השימוש שיועד לו והן בקריטריונים של השיווק וההפצה. זהו השלב בו ניתן לקבוע את המחיר הסופי של המוצר.

שיטת בניית הדגמים לתעשייה מהווה חלק נכבד משיקולי העלויות כשבוחנים לעומק את שאלת היצור ההמוני. לאחר שנבחנו טכנולוגיות הייצור כגון: הדפסות תלת מימד, חיתוך בלייזר וטכניקות מורכבות אחרות, ולאחר שבוצעו כל השינויים הקטנים בתוך המוצר הקיים, נבדק הצורך האם לייצר את המוצר כדגם ביחידות קטנות (עד 1000 יחידות) או האם לייצר תבניות פלסטיק למוצר לצורך ייצור כמויות מאסיביות.

היתרון בייצור דגמים לתעשייה

היתרון בשיטת יצור דגמים לתעשייה הוא במעבר בין הדורות של המוצרים, כלומר, מוצר שיוצר בכמות קטנה ונדרש לשדרג אותו או לשנות בו רכיב מסוים. ההשקעה עבור תהליך זה היא אפסית כיוון שניתן לייצר מספר חלקים דומים בעלי פריטים שונים, זה לצד זה ללא שום בעיה. מכאן שעלויות היצור של הדגמים לתעשייה הן גדולות, ביחס לכמות קטנה של מוצרים, אך כשנדרש לבצע שינוי במוצר, הדבר ניתן לביצוע ללא השקעה נוספת.

כשבוחנים את האפשרות של יצור סדרתי למוצר, יש לבנות תבנית איכותית עבור המוצר בהתאם לתקנים ולדרישות שנבחנו בשלבים הקודמים. תבניות ייצור לצורך ייצור המוני של מוצר מסוים מביאות להוזלה משמעותית של עלויות היצור.

בניית תבנית מדויקת ואיכותית ברמת המורכבות הנדרשת, הופכת את תהליך ייצור המוצר למדויקת ואיכותית. עלותה גבוהה אמנם, אך עלות הייצור פר יחידת מוצר בודד היא זולה משמעותית ומשתלמת.

אנו בחברת דגמי הגליל מייצרים דגמים ומודלים לתעשייה ברמת דיוק מושלמת ובאיכות גבוהה בהתאם לתקנים המחמירים של לקוחותינו. אנו משתמשים בטכנולוגיות חדישות מהמתקדמות בעולם ובצוות מקצועי, איכותי ובעל ניסיון רב בתחום.

אנו מתמחים בתכנון, פיתוח וייצור של תבניות פלסטיק מדויקות ואיכותיות ומשתמשים בכלי פיתוח ועיצוב מתקדמים ובטכנולוגיות ייצור חדשניות לצורך כך.

חברת דגמי הגליל מספקת תמיכה מקצועית ומענה לבניית דגמים לתעשייה עבור לקוחותיה ומסייעת להם לבחור את הדרך המיטבית עבורם לייצור מוצרים.

רוצים להתייעץ איתנו? התקשרו אלינו ל: 04-9886171 או כתבו לנו דרך הטופס כאן ונשמח לסייע בהקדם האפשרי.

חיתוך עץ בלייזר: יתרונות ושימושים מתאימים שלושת הדיברות לפיתוח פטנטים – מדמיון למציאות ייצור מודלים רפואיים – מהפכה בעולם הרפואה אילו חומרים משמשים להדפסת תלת מימד? פרספקס – תכונות, שימושים והעדיפות לחיתוך בלייזר השלבים לתכנון, עיצוב ופיתוח מוצר חדש בצורה נכונה חומרים לבניית מודלים פרויקטים מובילים בהדפסה תלת מימדית בעולם הרפואה אילו תעשיות משתמשות בחיתוך בלייזר? תכנון וייצור באמצעות מחשב (תיב"מ) לבניית מודלים ודגמים לתעשייה תהליך הפיתוח של אב טיפוס - שאלות תשובות מדוע כדאי לבנות מודל? חיתוך באמצעות לייזר - מהן האפשרויות העומדות בפנינו? חיתוך בלייזר לתעשייה - עולם של אפשרויות הדפסה תלת מימדית ושימושיה ייצור דגמים לתעשייה דגמים - שיטות בנייה ושימושים חשיבותו של החיתוך בלייזר יצירת אב טיפוס וסוגיו השונים חשיבותה של בדיקת אב טיפוס בקבוצת מיקוד בניית דגם לתערוכות מהו אבטיפוס ומהן השיטות לבנייתו? מהו חיתוך בלייזר ומהם יתרונותיו? חיתוך בלייזר - פריצת דרך טכנולוגית
צור קשר
שם:
אנא מלאו את שמכם המלא
תוכן הפנייה:
טלפון:
כתובת דוא"ל:
הודעתך נשלחה בהצלחה